נדל"ן בתל אביב

מחפשים נכסי נדל"ן בתל אביב? הגעתם למקום הנכון!

בעמוד זה תוכלו למצוא נכסי נדל"ן באזור תל אביב המשווקים על ידי חברת ברהום נדל"ן. כל הנכסים המוצגים כאן נבחרו בקפידה והם נחשבים לאטרקטיביים במיוחד עבור השקעה ועבור מגורים כאחד.

למכירה בשכונת גני צהלה דופלקס גג בבנין בוטיק מיוחד

5 חדרים

יש חניה

אין מחסן

אין מעלית

דירת יוקרה למכירה בתל אביב – העיר הלבנה נווה צדק

3 חדרים

יש חניה

יש מחסן

יש מעלית

כל הסיבות להשקיע בנכסי נדל"ן בתל אביב

תל אביב הינה העיר השניה בגודלה במדינת ישראל. מחירם של נכסי נדל"ן בתל אביב נחשב לגבוה ביותר בארץ. ישנן סיבות רבות וטובות לכך שהעיר נחשבת כה אטרקטיבית להשקעה:

  • מיקום מרכזי – תל אביב ממוקמת במרכז של המרכז במדינת ישראל. מיקומה האטרקטיבי של העיר מאפשר גישה נוחה לכל קצוות הארץ.
  • ביקוש בלתי פוסק – תל אביב נחשבת לעיר נחשקת מאוד והביקוש לנכסי נדל"ן בה רק הולך ועולה בהתמדה עם השנים.
  • אוכלוסייה צעירה – בניגוד לערים גדולות אחרות בישראל, בתל אביב מתגוררים צעירים רבים ומשום כך ממוצע הגילאים בה נמוך יחסית.
  • מקומות בילוי תוססים – העיר עשירה במיוחד במקומות בילוי כגון פאבים, מועדונים, בתי קפה, מסעדות ומרכזי קניות.
  • רצועת חוף מרהיבה – בתל אביב נמצאת רצועת חוף מרהיבה אשר לצידה ישנה טיילת מרשימה.
  • חינוך איכותי – בתל אביב ישנם כמה מבתי הספר הטובים ביותר בארץ כגון תיכון אליאנס, בית הספר לאמנויות, קמפוס ביאליק רוגוזין ועוד.
  • אפשרויות תעסוקה – בתל אביב ניתן למצוא מרכזי הייטק רבים וכן מרכזי תעשייה מפותחים.

מדוע מחירם של נכסי נדל"ן בתל אביב נמצא במגמת עליה?

תל אביב הינה אחת הערים היקרות בעולם. ניתן לומר כי השכונות היוקרתיות ביותר הינן נווה צדק, שיכון דן ואפקה. אחד הגורמים לעליית מחירים באזורים שונים ברחבי העיר הוא פיתוח והשקעה מצד הרשות המקומית. בצפון יפו למשל, העירייה השקיעה משאבים רבים בפיתוח ולכן המחירים עלו בצורה משמעותית. גם תוספות התמ"א למבנים רבים העלו את מחירם. תוספת זו שדרגה את החזיתות של הבניינים וגם את הדירות עצמן. בנוסף על כך, ישנם אזורים אטרקטיביים במיוחד כגון מרכז תל אביב וצפון תל אביב אשר בהם קיים ביקוש תמידי לדירות עבור מגורים והשקעה.

רכישת נכס נדל"ני בתל אביב עם משרד התיווך ברהום נדל"ן

רכישת נדל"ן בתל אביב יכולה להיות משימה מאתגרת. מחד מדובר בעיר המרכזית בישראל המציעה למתגוררים בה יתרונות רבים כפי שפורט לעיל. מאידך, מטבע הדברים נכסי הנדל"ן בעיר יקרים במיוחד ולא פשוט למצוא בה דירה להשקעה או למגורים. אנו בחברת ברהום נדל"ן עושים את המירב על מנת להעמיד לרשותם של לקוחותנו דירות אטרקטיביות להשקעה ולמגורים שנבחרו על ידינו בקפידה. אנו מאמינים במתן שירות מקצועי ואישי במיוחד לכל לקוח לאורך כל הדרך עד לסגירת העסקה. משרדנו הוא משרד בוטיק המנוהל על ידי שני שותפים, גיא ורוית ברהום. אנו לא מעסיקים אצלנו מתווכים נוספים ולכן השירות שתקבלו אצלנו הינו אישי במיוחד. אנו מזמינים אתכם עוד היום ונשמח לספק לכם ייעוץ מקצועי ושירות אישי ברמה שלא הכרתם.

/ 5.

דילוג לתוכן