פנטהאוז בהרצליה

אחד הנכסים המבוקשים בעיר הרצליה הן דירות פנטהאוז, וזה ממספר מגוון של סיבות, אבל בואו נתחיל רגע להבין מה הכוונה בנכס מסוג פנטהאוס, מה חשוב לבדוק ולהבין ומה באמת נחשב כנכס שמוגדר פנטהאוז .

פנטהאוז או דירת גג היא דירה השוכנת בקומת המגורים העליונה של בניין מגורים ולה צמודה מרפסת גג. מקור המילה באנגלית: "house" ו⁻"pent" – כלומר בית עם הצמדה – הצמדה הכוונה למרפסת הגדולה הצמודה לדירה ושלרוב היא דבר ייחודי לנכס מסוג זה בלבד.

אין בנמצא הגדרה מקצועית מחייבת, אך בשפה המקומית המושגים פנטהאוז ודירת גג מתייחסים לשני טיפוסי דירות שונים:

  • פנטהאוז – דירה השוכנת בראש הבניין ולה מרפסת גג הצמודה לחדר האורחים. דירת הפנטהאוז גדולה יותר מהדירות תחתיה, ובדרך כלל משתרעת, יחד עם מרפסות הגג הצמודות אליה, על שטח הגדול מדירות טיפוסיות בבניין.
  • דירת גג שוכנת גם היא בראש הבניין, אך לעומת הפנטהאוז דירה זו זהה או כמעט זהה לדירות שתחתיה, ולה צמוד הגג הנמצא מעליה. הדירה כוללת גרם מדרגות שמוביל אל הגג. לעיתים יש חדר שינה אחד או יותר בקומת הגג.

דירות גג מצויות בבניינים יותר ישנים ונחשבות פחות אטרקטיביות מדירות פנטהאוז שמצויות בעיקר בבניינים חדישים. דירת הפנטהאוז נחשבת לגדולה יותר ונוחה יותר (כוללת מפלס אחד, יציאה למרפסת הגג ישירות מהסלון), ולכן נחשבת למבוקשת יותר ועל פי רוב יקרה יותר ובאופן כללי נחשבת לדירה היקרה ביותר בבנין.

דירות פנטהאוז בהרצליה נחשבות למוצר מבוקש שכן ההיצע יחסית נמוך ועל פי רוב בשל קרבתה של העיר לים התיכון נחשבות דירות אלו בעלות ערך רב הבא לידי ביטוי בנוף פתוח

דירות במערב העיר הפונות מערבה על פי רוב יקבלו נוך לים והדבר יעלה את ערכן במידה משמעותית.

דירות פנטהאוס ניתן למצוא במגוון רחב של שכונות בעיר הרצליה, הרצליה הירוקה, הרצליה הצעירה, הרצליה מערב וכן הלאה, בכל שכונה שהוזכרה כאן מחירי דירות הפנטהאוזים יהיו שונים אך על פי רוב ישקפו מחירים בחלק העליון של רמות המחיר בשכונות שצויינו.

העדפה של רוב לקוחותינו שרוכשים דירות מסוג זה שהדירה תהיה במפלס אחד בלבד ובעלות מרפסת גדולה הנושקת לסלון הדירה, על פי רוב רכישת של דירת פנטהאוז מאפשרת מחייה בחלק העליון של בנין המגורים וללא שכנים מעל הדירה מה שמאפשר פרטיות גדולה , שקט ועל פי רוב גם ארבעה כיווני אוויר מלאים.

מחפשים נכס יחודי עם נוף ? פנטהאוזים מהממים מוצעים במשרדינו

מוזמנים לצור קשר ונשמח למצוא עבורכם את הנכס המתאים ביותר עבורכם

בהרצליה דירת פנטהאוס למכירה

למכירה בהרצליה דירת פנטהאוס

פנטהאוז להשכרה בהרצליה במיקום מעולה עם נוף פתוח וקומה גבוהה

4 חדרים

אין חניה

אין מחסן

אין מעלית

פנטהאוז למכירה בהרצליה נוף מלא לים

6 חדרים

אין חניה

אין מחסן

אין מעלית

פנטהאוס יוקרתי בעל נוף לים למכירה בהרצליה

5 חדרים

אין חניה

אין מחסן

אין מעלית

פנטהאוז למכירה בהרצליה מיוחד ובמיקום מעולה

4 חדרים

אין חניה

אין מחסן

אין מעלית

למכירה פנטהאוס בהרצליה מערב נוף מלא לים

6 חדרים

אין חניה

אין מחסן

אין מעלית

דילוג לתוכן