פרויקטים בכפר סבא

נבחרת הפרויקטים בכפר סבא של ברהום נדל"ן

מחפשים להשתדרג לדירה בפרויקט בכפר סבא הגעתם למקום הנכון!

כמשרד נדל״ן בוטיק, מוביל, מקצועי ומנוסה אנוש שמים דגש על דרך העבודה הנכונה, מסבירים ללקוחותינו מה זה אומר לרכוש דירה בפרויקט, מה ההשלכות ומה צריך לדעת מראש כאשר באים לעסקה מסוג זה על סוגיה.

פרויקט OSTA 20 כפ״ס – 4 חדרים

4 חדרים

יש חניה

אין מחסן

יש מעלית

פרויקט OSTA 20 – פנטהאוס מיוחד ומרווח במחיר מעולה

5 חדרים

יש חניה

אין מחסן

יש מעלית

פרויקטים בכפר סבא הדור הבא של דירות הגן

פרויקטים חדשים בכפר סבא בתחום הבניה, כפר סבא היא עיר מתפתחת עם התחלות בניה רבות ברבים מאיזורי העיר כפר סבא ומשכונותיה, בין אם מדובר באיזור כפר סבא הירוקה, כ״ס 80 ו 60 ובין אם מדובר באיזורי מרכז העיר כפר סבא, רחובות מרכזים בשכונות כמו שכונת הפרחים, שכונות המרכז ועוד, העיר כפר סבא עשירה בפרויקטים חדשים לבניה, והעירייה מסייעת ומקדמת פרויקטים רבים בעיר.. כמשרד האמון על שיווק פרויקטים בכפר סבא ובאיזורים נוספים בארץ, אנו מנוסים בטיפול בפרויקטים מסוגים שונים, החל משיווק של פרויקטים בכפר סבא במסגרת של חיזוק, תמ״א 38, פרויקטים של הריסה ובניה ובפרויקטים מסוג פינוי בינוי בכפר סבא.

קבלנים ויזמים העובדים עם המשרד נהנים ממעטפת שיווקית רחבה ואיכות שיווקית יוצאת דופן, ולקוחות המעוניינים לרכוש דירה בפרויקט בעיר כפר סבא יהנו מליווי אישי ומקצועי של משרד נדל״ן בוטיק אשר ייתן להם שקט נפשי לאורך התהליך ויסייע להבין את הצעדים והעלויות מולם הם ניצבים בבואם לרכוש דירה בפרויקטים בכפר סבא. בין אם זה פרויקט בכפר סבא העובד לפי חוק המכר וכולל ערבויות בנקאיות, דרך פרויקטים בתמ״א על סוגיה, עולם שלם של ידע נמצא במשרדינו ואנו יודעים להתאים לכל לקוח במשרדינו את סוג העסקה המתאימה לו.

 

/ 5.

דילוג לתוכן