פרויקטים בהרצליה

אם אתם מחפשים להשתדרג לדירה חדשה בפרויקט בהרצליה הגעתם למקום הנכון!

בין אם זה פרויקט בהרצליה העובד לפי חוק המכר וכולל ערבויות בנקאיות, פרויקט בקבוצת רכישה או פרויקטים של תמ״א, יש לנו את כל הידע המקצועי הנדרש כדי להתאים עבורכם את סוג העסקה הנכון ביותר בשבילכם.

דירת גן בת 6 חד למכירה בפרויקט בוטיק ייחודי בלב הרצליה ב׳

6 חדרים

יש חניה

אין מחסן

יש מעלית

למכירה מגרשים לבניה עצמית בהרצליה, מיקום ומחיר מעולים

6/7 חדרים

יש חניה

אין מחסן

אין מעלית

בית מודרני ויוקרתי בבניה בהרצליה ב׳ – יוקרה בכל פרט – נמכר !

8 חדרים

יש חניה

יש מחסן

יש מעלית

מודרני ,מושקע ובנוי ברמה סופר קפדנית בית יוקרתי בהרצליה ב׳

7 חדרים

יש חניה

אין מחסן

אין מעלית

פרויקט Start הנדיב הרצליה

3 חדרים

יש חניה

יש מחסן

יש מעלית

למה כדאי לגור בהרצליה

העיר הרצליה נחשבת לאחד המקומות האטרקטיביים עבור מגורים בישראל. זאת מכיוון העיר מציעה איזון מושלם בין החיים העירוניים והכפריים. זהו מקום נהדר לחיות בו, לעבוד ולגדל משפחה.

עיריית הרצליה החלה בשנים האחרונות בפרויקטים חדשים רבים שמשכו תושבים חדשים לאזור. פרויקט ראוי לציון הינו פרויקט הרצליה פיתוח המציע דיור בר השגה למשפחות צעירות ולרווקים המעוניינים לגור במרכז העיר. פרויקט נוסף הוא פרויקט שדרות בן גוריון הכולל דירות יוקרה, משרדים, בתי מלון, מסעדות וחנויות הממוקמים בסמוך לטיילת החוף של הרצליה.

העיר הרצליה נמצאת בתהליך של שיפור מתמיד. הסיבה העיקרית לכך היא שהיא הפכה למקום אטרקטיבי יותר למגורים ועקב כך קצב גידול האוכלוסייה בה הוא מהגבוהים בישראל. ניתן לראות את השינוי הזה בהיבטים שונים כמו מחירי הנדל"ן העולים ופיתוח של התשתיות.

פרויקטים בהרצליה בכל רחבי העיר

פרויקטים בהרצליה בתחום הבניה נוצרים בקצב מסחרר!

הרצליה היא עיר מתפתחת אשר מתרחשות בה התחלות בניה רבות. במערב הרצליה באזורים כגון הרצליה פיתוח, נוף ים או הרצליה ב׳, בשכונת הרצליה הירוקה, הרצליה הצעירה, שכונת גליל ים, שכונת וייצמן וכמובן אזור מרכז הרצליה על שכונותיה, תוכלו למצוא פרויקטים חדשים הנבנים בקצב גבוה.

כמשרד האמון על שיווק של פרויקטים בהרצליה ובאיזורים נוספים בארץ, ברהום נדל"ן שמה דגש על שיטת עבודה נכונה ואפקטיבית עבור כל לקוח. אנו מסבירים ללקוחותינו מה זה אומר לרכוש דירה בפרויקט, מה ההשלכות ומה צריך לדעת מראש כאשר נכנסים לעסקה מסוג זה על גווניה.

פרויקטים בהרצליה הירוקה

הרצליה הירוקה נחשבת לאזור מבוקש במיוחד למגורים. אזור זה מציע לדיירים הפוטנציאליים שילוב המושלם בין שטחים ירוקים לחיים עירוניים.

פרויקטים בהרצליה הירוקה, כוללים על פי רוב תמהיל מנצח שמשלב בין יחידות מגורים ומסחר. מדובר באחד האזורים הצפופים בישראל, עם גישה נוחה לכבישים ראשיים, בתי ספר, מרכזי קניות, מסעדות ועוד.

השקעות נדל"ן בהרצליה

הרצליה היא עיר יוקרתית שצומחת בהתמדה במהלך השנים האחרונות. כיום היא נחשבת לאחד המקומות המבוקשים ביותר עבור השקעה בנדל"ן. אחת הסיבות המרכזיות לכך היא שהרצליה ממוקמת בסמוך לעיר המרכזית ביותר בישראל – תל אביב. הרצליה נחשבת לאטרקטיבית במיוחד עבור אנשים רבים המעוניינים לגור בסמוך לתל אביב, אבל לשלם פחות וליהנות מאיכות חיים מעולה.

בנוסף, הרצליה ממוקמת בסמוך לכפר שמריהו ולמרכז הבינתחומי. העיר גם נגישה לכל עורקי התחבורה הראשיים ויש בה מרכזי תרבות, חינוך ופנאי מפותחים. לאורכה של העיר משתרעת רצועת חוף מרשימה ומטופחת. כל אלו מעלים משמעותית את מחירי הנדל"ן והופכים את ההשקעה בפרויקטים בהרצליה לכדאית במיוחד.

השקעה בפרויקטים חדשים בהרצליה עם ברהום נדל"ן

בין אם אתם מחפשים השקעה משתלמת בתחום הנדל"ן באזור הרצליה, ובין אם אתם מחפשים לרכוש דירה חדשה עבור עצמכם, אנו בברהום נדל"ן נשמח לעמוד לרשותכם. אנו מזמינים אתכם לצפות בפרויקטים שלנו, להתרשם מהתמונות והאינפורמציה וליצור עמנו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי ומקיף.

/ 5.

דילוג לתוכן